SÚŤAŽ: Ako si užívate leto?

Ako si užívate vytúžené leto? Ležíte niekde pod slnečníkom, objavujete krásy veľhôr alebo zavárate ovocie u babky? Podeľte sa s ostatnými o vaše zážitky a fotografie a spríjemnite si zvyšok leta dobrou knihou vďaka poukážke do Martinusu, ktorú môžete vyhrať :slight_smile: Pošlite nám vaše zážitky a fotografie a vyhrajte!

Pravidlá:

• zašlite do tejto témy príspevok, v ktorom budú fotografie, ako si užívate leto spolu s krátkym textom, v ktorom môžete opísať čo ste zažili, prípadne ho môžete obohatiť nejakou zaujímavou príhodou,
  • po zaslaní príspevku môžu používatelia zaregistrovaní na fóre hlasovať za Váš príspevok – pridaním srdiečka k Vášmu príspevku,
  • každý používateľ môže zaslať maximálne jeden súťažný príspevok s maximálnym množstvom 10 fotografií,
  • používateľ, ktorého príspevok získa najviac srdiečok, vyhráva poukážku 10€ do kníhkupectva Martinus.sk. V prípade, že bude na prvom mieste viacero príspevkov s rovnakým počtom srdiečik, víťazí ten, ktorý bol zaslaný najskôr,
  • súťaž prebieha od 28.7.2020 do 7.8.2020 a v tomto čase je možné zasielať aj súťažné príspevky,
  • súťaž vyhodnotíme 8.8.2020 a výsledok oznámime na ZNF Fóre,
  • ako organizátor súťaže si vyhradzujeme právo odmietnuť príspevok, ktorý nespĺňa tieto pravidlá alebo je v rozpore s Pravidlami fóra,
  • do súťaže sa môžu zapojiť zaregistrovaní používatelia fóra ZNF Fóra alebo fanúšikovia zo sociálnych sietí. Ak ešte nemáte konto na fóre, môžete si ho vytvoriť alebo sa prihlásiť cez svoj účet na sociálnej sieti Facebook,
  • do súťaže sa môžete zapojiť aj anonymne, a to zaslaním správy cez Facebook, Instagram alebo priamo na fóre. Aj v tomto prípade nezabudnite uviesť opis fotografie.

Moje dovolenky sú príliš extrémne na to, aby som mohol súťažiť, ale mám otázku/komentár: čo viedlo k takému dátumovému ohraničeniu? Čo keď niektorí majú dovolenku až neskôr?

Nevravíme, že je to posledné kolo súťaže :slight_smile: takže, ak má niekto dovolenku naplánovanú na neskôr, netreba sa báť :wink:

Aktualizovali sme pravidlá súťaže:

• upresnili sme, že na fotkách nemusíte byť priamo Vy – kľudne nám zasielajte aj fotky prírody. Dôležité je, že ide o Vašu fotografiu,
  • do súťaže sa môžete zapojiť aj anonymne, a to zaslaním správy cez Facebook, Instagram alebo priamo na fóre. Aj v tomto prípade nezabudnite uviesť opis fotografie.

Fanúšik Dante mi robí počas leta verného spoločníka :slight_smile:

5 Likes

Aj takéto pozdravy priamo z Kamzíka zasielate.

Víťaz našej súťaže je známy – gratulujeme víťaznej fotografii a ďakujeme všetkým, čo sa do súťaže zapojili!